Rolety wewnętrzne

ROLETKI DACHOWE

Roletki dachowe z prowadnicami oraz z mechanizmem „Multi Stop”, dzięki któremu niezależnie od położenia roletki, można ja zatrzymać.

ROLETKI MIX

Roletka MIX może być zastosowana zarówno do okien dachowych, jak i standardowych. Roletka jest rozwijana w dół, ale można też obniżyć kasetę roletki.

ROLETKI DZIEŃ-NOC

Materiałem roletek regulujemy dostęp światła do pomieszczenia tak jak żaluzją, zastępuje ona firanę oraz zasłonę co daje elegancki wygląd pomieszczenia. Montowane mogą być na skrzydle okna z prowadzeniem linkowym oraz na ścianie. Rolety Dzień-Noc mogą być także zamknięte w eleganckich aluminiowych kasetach w kolorze białym, brązowy oraz drewnopodobnym.

ROLETY MATERIAŁOWE

Rolety materiałowe w kasetach spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta, mogą być dowodem jego oryginalności i gustu. Poza tymi cechami rolety materiałowe cechuje także wiele walorów użytkowych co znacznie poszerza ich zakres zastosowań. Są one wykonywane z materiałów impregnowanych i antyelektrostatycznych co sprawia że przez długi czas są ozdobą okna i mieszkania. Rolety są schowane w kasetkach co daje estetyczny wygląd a dzięki prowadnicą prowadzone są równolegle do szyby co sprawia ze mogą być stosowane w oknach rozwieranych i uchylnych. Dzięki możliwości zastosowania materiałów zaciemniających wzmocnionych nieprzepuszczalnym dla światła i trwałym PCV mamy możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczenia.

ROLETKI MATERIAŁOWE  MINI

Roletka tekstylna mini to system wolno wiszący z napędem łańcuszkowym i mechanizmem samoblokującym pracującym na rurze 18 mm. Roletka ta montowana jest przede wszystkim do ramy okiennej. System ten charakteryzuje się niezawodnością, prostotą montażu i działania. Jak widać na zdjęciu roletka może być przyklejane lub na wieszakach (nie używa się żadnych wkrętów). Do systemu można zastosować taśmy metalowe + magnes w oknach białych (jak na rysunku), a w oknach kolor można zastosować linki aby materiał się nie uchylał, również można owinąć obciążnik materiału (jak na zdjęciu).

Dokonywanie pomiaru:
a) – szerokość szyby + 4 cm
b) – wysokość ramy okiennej
c) – po której stronie skrzydła mechanizm

ROLETKI MATERIAŁOWE PLUS

System roletki wolno wiszącej na wałku z napędem łańcuszkowym samohamującym na rurze nawojowej O 25 O 32. Pozwala na zasłonięcie dużych powierzchni okiennych. Uniwersalne uchwyty pozwalają zamontować tą roletkę do sufitu lub ściany a także we wnęce okiennej. Podstawową funkcją rozetek jest ochrona przed promieniami słonecznymi a stanowią również element dekoracyjny domu. Tekstylia posiadają atest higieny i są antystatyczne (nie przyciągają kurzu). Do systemu plus można wykonać również falbankę a specjalna konstrukcja listwy obciążającej pozwala w bardzo prosty sposób zamontować falbankę.

ROLETKI MATERIAŁOWE UNI

Roletkę z serii Uni cechuje wysoka estetyka i elegancja. Mechanizm roletki ukryty w obudowie posiada system samohamujący dzięki temu jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Roletka wyposażona jest standardowo w prowadnice licujące z profilem okiennym.

Zalety:
a) idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju okna
b) płynność regulacji przy zasłanianiu odsłanianiu
c) ograniczenie przenikania światła słonecznego dzięki bocznym prowadnicom.

Mocowanie: Kasetka przykręcana do listw przyszybowych, prowadnice przyklejane do ramy okiennej taśmą dwustronną o podwyższonej wytrzymałości, możliwość montażu kasety na dole, materiał podnoszony do góry
Kolorystyka: Biały, Brąz
Kolory: Dąb złocisty, Mahoń
Uwagi: Listwa dolna może być owinięta w kolor materiału

 

Montaż  bezinwazyjny z prowadzeniem żyłkowym.

Potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się z nami mailowo – przygotujemy najbardziej korzystną ofertę.

Napisz do nas