Okna drewniane Szczecin

Okna drewniane Szczecin

Nowoczesne okna drewniane (Szczecin) charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania oraz ciekawym wzornictwem. Są niezwykle trwałe i solidne, więc świetnie sprawdzają się w domach i mieszkaniach w blokach, ale także budynkach firmowych i obiektach użyteczności publicznej.

 

Okna drewniane Szczecin – dlaczego warto?

Szeroka oferta umożliwia zamówienie okien standardowych, prostokątnych, ale także nietypowych pod względem wymiarów czy kształtów. Drewno jest świetnym materiałem, które można dowolnie formować, co pozwala wykonać okna łukowe lub okrągłe bez żadnego problemu. Okna drewniane (Szczecin) charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, oraz najwyższą precyzją wykonania!

Wysokiej klasy okna drewniane (Szczecin) produkowane są również tak, aby pozwolić właścicielowi nieruchomości oszczędzić na opłatach za ogrzewanie. Mają one bowiem świetną izolację termiczną, która określana jest specjalnym współczynnikiem przenikania ciepła.

 

Okna drewniane Szczecin – innowacyjne rozwiązania

Okna drewniane (Szczecin) posiadają wiele dodatkowych, innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest montaż czterech uszczelek. Dwie uszczelki wrębowe, jedna krawędziowa oraz jedna na powierzchni styku termookapnika i ramy okiennej.

Zapobiega to przedostawaniu się chłodnego powietrza do wnętrza mieszkania, a także wody opadowej, która zbiera się pomiędzy skrzydłem a ościeżnicą okna.

 

Okna drewniane Szczecin – najważniejsze zalety

Skrzydła i ościeżnice łączy się w narożach za pomocą najmocniejszego kleju wodoodpornego, dzięki czemu okna drewniane (Szczecin) zachowują sztywność i stabilność kształtu przez wiele długich lat. Żeby wilgoć nie przenikała w łączone miejsca, uszczelnia się je dodatkowo elastyczną fugą.

Okna drewniane (Szczecin) składają się także z masywnych profili, dzięki czemu charakteryzują się wysoką izolacyjnością akustyczną. Poprawia to komfort i jakość życia, zwłaszcza w biurach, gdzie do pracy wymagana jest cisza i spokój.

Eleganckie i ekologiczne okna drewniane (Szczecin) są naturalnie piękne i przyjazne człowiekowi. Posiadają ciepły odcień, odpowiednią strukturę i niepowtarzalny rysunek słoi. Są przyjemne w dotyku i dodają walorów estetycznych całemu budynkowi, gdzie zostaną zamontowane.

 

Okna drewniane Szczecin – czy warto zainwestować?

Okna drewniane (Szczecin) zabezpiecza się przed wilgocią oraz wpływem negatywnych czynników zewnętrznych 4-warstwową powłoką lakierniczą, która wykonana jest z ekologicznych wodorozcieńczalnych lakierów oraz odpowiednio dopasowanych farb akrylowych.

Zamawiając okna drewniane (Szczecin) możecie Państwo zdecydować czy lakier ma być bezbarwny, czy koloryzujący albo postawić na farby kryjące, które idealnie pasują do nowoczesnych trendów stylistycznych. Plusem okien drewnianych ze Szczecina jest również to, że można je wielokrotnie przemalowywać, co pozwala szybko dopasować je do aktualnych trendów w kolorystyce elewacji i wnętrz.

Okna drewniane Szczecin – pomoc w wyborze

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiednich okien drewnianych w Szczecinie, to zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jakie rozwiązanie najlepiej wybrać do Twojej nieruchomości. Najlepsze okna drewniane (Szczecin) zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.