Bramy garażowe Szczecin

Bramy garażowe Szczecin

Oferujemy profesjonalne usługi sprzedaży oraz montaż bramy garażowej (Szczecin). Serdecznie zapraszamy do naszego biura sprzedaży, kontaktu telefonicznego lub mailowego. Poniżej prezentujemy naszą ofertę na bramy garażowe (Szczecin).

Bramy Szczecin – nasza oferta

Bramy rolowane są bardzo wygodnym i estetycznym wyrobem – zarówno w budownictwie indywidualnym, jak i w firmie. Płaszcz bramy (Szczecin) składa się z połączonych ze sobą profili o wysokości 77 mm, są one wykonywane z aluminium, które jest lekkie i zarazem wytrzymałe, a także wypełniane pianką poliuretanową, która usztywnia je i dodatkowo stanowi ocieplenie bramy (Szczecin). Expert Install – Bramy Garażowe Szczecin.

Dużą zaletą bramy (Szczecin) jest niewątpliwie możliwość ich przeszklenia tak, aby doświetlić w ten sposób pomieszczenie garażowe. Pancerz bramy (Szczecin) jest odporny na działanie mechaniczne, a solidne prowadnice znacznie utrudniają jego wyrwanie. Bramy garażowe (Szczecin) są także standardowo wyposażone w hamulec elektromagnetyczny, który skutecznie udaremnia wszelkie próby podniesienia jej.

Bramy garażowe Szczecin – podstawowe wyposażenie

Standardowe bramy garażowe (Szczecin) wyposażone są w: napęd elektryczny, wyłącznik wewnętrzny oraz zewnętrzny na kluczyk, a także korbę do awaryjnego otwierania bramy (Szczecin). Dodatkowe uzupełnienie może stanowić zdalne sterowanie za pomocą pilocika i automatyczne zamykanie bramy (wyłącznik czasowy). W przypadku zakupu pilocika lub czasowego wyłącznika montowane są standardowo fotokomórki zabezpieczające przed zamknięciem bramy (Szczecin), gdy w jej świetle znajduje się jakaś przeszkoda.

Oferta – bramy garażowe Szczecin

W naszej ofercie znajdziesz między innymi szeroki wybór bram garażowych w Szczecinie. Świadczymy także usługi montażu i serwisu bram garażowych. Jako zespół fachowców wykonujących instalacje już od 2008 roku potrafimy doradzić w zakresie wyboru odpowiedniej bramy (Szczecin). Oferowane przez nas bramy garażowe (Szczecin) to produkty najwyższej jakości pochodzące od renomowanych producentów, charakteryzujące się sprawnym mechanizmem i nowoczesnym designem. Odpowiednio dobrane bramy (Szczecin) powinny być zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Bramy garażowe (Szczecin) powinny komponować się ze stylem budynku, w którym mają zostać umieszczone. Szeroka oferta wzorów i kolorów bram w naszej ofercie pozwala wybrać taką najlepiej dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Bramy garażowe (Szczecin), które proponujemy, wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich sprawność i odporność na szereg niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, uszkodzenia mechaniczne czy warunki atmosferyczne. Bramy garażowe (Szczecin) dostępne w naszej ofercie zapewniają doskonałą izolację ciepła oraz szczelność, co zwiększa poczucie komfortu i pozwala na dużą oszczędność na rachunkach za ogrzewanie. Ponadto wpływa to korzystnie na tłumienie hałasów pochodzących z zewnątrz budynku.

Bramy garażowe Szczecin – na co zwrócić uwagę?

Wybierając bramy garażowe (Szczecin), należy zwrócić uwagę przede wszystkim na sprawność mechanizmu – bramy (Szczecin) wysokiej jakości powinny funkcjonować nawet przez dziesięciolecia. Właśnie dlatego równie ważna jest stylistyka bramy (Szczecin) – powinna korespondować z kolorem elewacji budynku, z drzwiami i oknami zewnętrznymi, a także z ogólnym designem konstrukcji. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniej bramy (Szczecin) – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferujemy bramy rolowane z systemem ALUPROF.

Bramy Garażowe Szczecin Wiśniowski:

Bramy Garażowe Szczecin Hörmann:

Potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się z nami mailowo – przygotujemy najbardziej korzystną ofertę.
Expert Install Bramy Garażowe Szczecin

Kontakt