Bramy garażowe Szczecin

Bramy garażowe Szczecin

Oferujemy profesjonalne usługi sprzedaży, montażu bramy garażowej. W swojej ofercie posiadamy bramy garażowe. Serdecznie zapraszamy do naszego biura sprzedaży lub kontaktu telefonicznego lub mailowego. Poniżej prezentujemy naszą ofertę na bramy garażowe.

Bramy rolowane są bardzo wygodnym i estetycznym wyrobem – zarówno w budownictwie indywidualnym, jak i w firmie. Płaszcz bramy składa się z połączonych ze sobą profili o wysokości 77 mm, są one wykonywane z aluminium, które jest lekkie i zarazem wytrzymałe, a także wypełniane pianką poliuretanową, która usztywnia je i dodatkowo stanowi ocieplenie bramy. Expert Install Bramy Garażowe Szczecin.

Dużą zaletą tych bram jest niewątpliwie możliwość ich przeszklenia tak, aby doświetlić w ten sposób pomieszczenie garażowe. Pancerz bramy jest odporny na działanie mechaniczne, a solidne prowadnice znacznie utrudniają jego wyrwanie. Brama jest także standardowo wyposażona w hamulec elektromagnetyczny, który skutecznie udaremnia wszelkie próby podniesienia jej.

Standardowo bramy garażowe wyposażone są w: napęd elektryczny, wyłącznik wewnętrzny oraz zewnętrzny na kluczyk, a także korbę do awaryjnego otwierania bramy. Dodatkowe uzupełnienie mogą stanowić zdalne sterowanie za pomocą pilocika i automatyczne zamykanie bramy (wyłącznik czasowy). W przypadku zakupu pilocika lub czasowego wyłącznika montowane są standardowo fotokomórki zabezpieczające przed zamknięciem bramy, gdy w jej świetle znajduje się jakaś przeszkoda.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi szeroki wybór bram garażowych. W Szczecinie świadczymy także usługi montażu i serwisu bram garażowych. Jako zespół fachowców wykonujących instalacje już od 2008 roku potrafimy doradzić w zakresie wyboru odpowiedniej bramy. Oferowane przez nas modele bram garażowych w Szczecinie to produkty najwyższej jakości pochodzące od renomowanych producentów, charakteryzujące się sprawnym mechanizmem i nowoczesnym designem. Odpowiednio dobrana brama garażowa powinna być zarówno funkcjonalna, jak i estetyczna. Brama garażowa powinna komponować się ze stylem budynku, w którym ma zostać umieszczona. Szeroka oferta wzorów i kolorów bram w naszej ofercie pozwala wybrać taką najlepiej dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Bramy garażowe, które proponujemy, wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich sprawność i odporność na szereg niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, uszkodzenia mechaniczne czy warunki atmosferyczne. Większość bram garażowych zapewnia doskonałą izolację ciepła oraz szczelność, co zwiększa poczucie komfortu i pozwala na dużą oszczędność na rachunkach za ogrzewanie. Ponadto wpływa to korzystnie na tłumienie hałasów pochodzących z zewnątrz budynku. Wybierając bramę garażową w Szczecinie, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na sprawność mechanizmu – brama wysokiej jakości powinna funkcjonować nawet przez dziesięciolecia. Właśnie dlatego równie ważna jest stylistyka bramy – powinna korespondować z kolorem elewacji budynku, z drzwiami i oknami zewnętrznymi, a także z ogólnym designem konstrukcji. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniej bramy w Szczecinie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferujemy bramy rolowane z systemem ALUPROF.

Bramy Garażowe Szczecin Wiśniowski:

Bramy Garażowe Szczecin Hörmann:

Potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się z nami mailowo – przygotujemy najbardziej korzystną ofertę.
Expert Install Bramy Garażowe Szczecin

Kontakt